Powered By Eat From Farms
1 lb. jar = $10.00 + $0.00 Assembly |
Our 'ladies' make tasty honey by visiting the flowers we grow and surrounding areas. Each batch of honey we collect has a slightly different flavor profile based on what the bees visited during that time of year.